Return to Headlines

2nd Quarter High Honor and Honor Roll Students

Fulton Jr. High School

7th Gr. High Honor Roll – Qtr. 2

 

 

Savannah Allen, Jack Amidon, Logan Bean, Paige Bort, Sophie Burtis, Belladeonna Calkins, Aven Castellano, Dilyn Caza, Ethan Clark, Saige Conger, Holly Cornell, Alan Craig, Ayden Cusic, Brianna DeGonzaque, Katharine Demars, Veronica Demperio, Jordan Devendorf, Kody Doran, Ada Dumouchel, Kayden Edick, Ian Fagan, Jared Gardenier, Grace Gilles, Nikolas Grant, Julian Graziano, Casandra Guillaume, Alkasim Harbi, Myleigh Hayward, Olivia Hendrickson, Michael Holmes, Madison Hood, Marleah Hudson, Amelia Hughes, Emma Hutchinson, Morgan Ingison, Brayden Ippolito, Mitchell Jacobs, Brady Jacobson, 

 

Aiden King, Mason Kinney, Grace Kitts, Brady Klinkowsky, Madalyn LaBeef, Braeden LaDue, Aden Lavallee, Skylar Litchison, Lylah Lukowski, Allison Mainville, Mya McCarthy, Denzil McCarty-Castillo, Angus McClave, Zackery McDougall, Eva-Mae Meeker, Annalee Mitchell, Claire Murray, Olivia Nesbitt, Finley Nye, Nathaniel Osborne, Kiernan Percival, Lucas Pike, Sabastian Rojas, Camren Rothrock, Conner Rowe, Isabella Salotto, Thomas Scanlon, Maxwell Scipione, Cali Shaw, Chace Shepard, Olivia Skilinskis, Addison Smith, Emma Spaulding, Chase Spohn, Jason Stevenson Jr., Riley Stoutenger, Vardon Taplin IV, Penelope Taylor, Owen Tice, Caleb Turner, Aliana Vazquez, Alaina Vescio, Madeline Viscome, Armando Vosseller, Brady Wagner, Colby Weaver, Mason Wendt, Benjamin Wilson

 

 

8th Gr. High Honor Roll – Qtr. 2

 

 

Hannah Bell, Madison Bennett, Tyler Bertrand, Latoria Blakeney, Brock Bowering, Lauren Bradshaw, Robert Briggs, Aidan Caples, Mya Carroll, Solange Catano-Matip, Cassandra Clarke, Johnathan Clohecy, Donovan Collins, Marissa Crofoot, Ernest Cross III, Santina Cunningham, Bailey DePoint, Daniel Devendorf, Ava Ditton, Mason Erkan, Collin Firenze, Anthony Goetz, Aidan Greeney, Natalie Guile, Elijah Halstead, Ahlam Harbi, Haley Hayes, Haven Hicks, Vivian Hotaling, Niyah Humphrey, Jacob Ingersoll, Tyler Ingersoll, Natasha Karasek, Avey Lawton, Madeline Ligoci, Andrew Mainville, Evan Malay, John Martin, Madison McCarty-Castillo, Kathryn McCleery, Adelaide McEachen, Ryan McLoughlin, 

 

 

Walter Metcalf Jr., Savannah Mirabito, Gabriella Mitchell, Brayden Moshier, Alissa Murdoch, Colten Norton, Janai Nunez-Lopez, AnnaRose Odett, Gracie Parry, Sarah Patrick Abbie Payment, Ava Pelky, Emma Perkins, Isabella Perkins, Timothy Piano, Abby Pierce, Dawson Reed, Isabella Rodriguez, Cristofer Rodriguez Barrios, Orianna Romanowicz, Drake Rombach, Karina Santana, Daniel Schremp, Yale Scipione, Caitlin Scout, Calie Shepard, Mitchell Shurtleff, Benjamin Smith, Allie Swick, Gabriel Taylor, Liliana Thompson, Faith Tibbetts, Summer Lee Trevino, Gianna Tucker, Tyler Tucker, Izaiah VanBuren, Landon Wakefield, Maddison Weldin, Audrey White, Alexis Wood, Jayce Wornick

 

 

7th Gr. Honor Roll – Qtr. 2

 

 

Felicia Aregano, Collen Austin, Autumn Barrick, Zoe Bechtel, Matthew Beebe, Tyler Beeman, Faith Britton, Laurissa Bruska-Ostrander, Kayden Bubis, Jewelianna Carroll, Nathanial Casler-West, Logan Cleverly, Destiny Cooper, Ethan DuMont, Julia Frataccia-Wavle, Bailie Garbutt, Andrew Gibson, Tyler Goessl, Tyler Goodman, Ava Greeney, Ryan Gustke, Ryan Handville Jr., Madison Jones, Alexandre Lafrance, Austynn Milone-Grinnell, Jacob-James Newton, Nash Peterson, Elliot Prior, Railen Purcell, Kallen Roberts, Treydon Ross, Brian Santiago, Abigail Somers, Logan Somers, Ezekiel Stelios-Hotchkiss, Mylee Stock, Hagan Strong, Allison Treneer, Mikaylee Vail, Joseph Wardhaugh, Waylon Watson, Zander West

 

 

8th Gr. Honor Roll – Qtr. 2

 

 

Seth Arnold, Ethan Bartlett, Ryan Bennett, Alyssa Bort, Caroline Brown, Ricky Bush, Matthew Clements, Frederick Colon, Finnegan Coons, Ian Daniels, Zyah DeMott, Avery Farfaglia, Elianna Fowler, Owen Kitts, Evan LaBrake, Hayden Lockwood, Ian Nickerson, Xander Perry, Larry Prevo, Evan Prusinowski, Josephine Regensburger, Ale Rodriguez, Noah Stock, Izabel Taylor, Skylar Wilcox